Grafitowa stal – nowa linia urządzeń AGD do zabudowy SAMSUNG

SAMSUNG w ostatnim czasie dosłownie zasypał nas nowościami. Po lodówkach wolnostojących BESPOKE oraz wysokich lodówkach do zabudowy przyszła pora na nową linię urządzeń AGD do zabudowy. Tym razem SAMSUNG oferuje nam kilka nowych urządzeń do zabudowy w nietypowym kolorze grafitowej stali. Symbole i krótkie opisy urządzeń znajdziecie poniżej.


Piekarnik SAMSUNG NV75N5671RM/EO posiada technologię Dual Cook Flex umożliwiającą pieczenie dwóch potraw jednocześnie. Łamane drzwiczki piekarnika ułatwiają obsługę urządzenia.

W piekarniku SAMSUNG NV75K5541RM/EO również znajdziemy funkcję Dual Cook, jednak drzwiczki nie są łamane, tylko otwierają się standardowo.

SAMSUNG NV70K2340RM/EO to piekarnik tradycyjny wyposażony w podstawowe, najpotrzebniejsze funkcje.

Kuchenka mikrofalowa SAMSUNG NQ50K3130BM/EO to tzw. urządzenie kompaktowe. Wyróżnia się tym, że ma ok. 45cm wysokości i otwiera się do dołu. Wygląda jak pomniejszona wersja piekarnika.

Klasyczna kuchenka mikrofalowa SAMSUNG MS22M8074AM/EO otwiera się do boku, dzięki czemu bez problemu można ją zabudować w wysokiej zabudowie nad piekarnikiem.

Okap SAMSUNG NK36M5070BM/UR o szerokości 90cm to klasyczne urządzenie w kształcie odwróconej litery T.

Urządzenie SAMSUNG NK24M5070BM/UR ma szerokość 60cm. Kształt okapu zapewnia efektywne pochłanianie oparów unoszących się znad płyty podczas gotowania.


Ciekawe wzornictwo nowych urządzeń do zabudowy SAMSUNG na pewno spotka się z dużym zainteresowaniem. Urządzenia w kolorze grafitowej stali pasują się do kuchni nowoczesnych, loftowych oraz skandynawskich. Oprócz podanych wyżej urządzeń do zabudowy SAMSUNG oferuje również lodówki wolnostojące w kolorze grafitowej stali, które mogą dopełnić wystrój niektórych kuchni.

Mateusz
kuchnia-agd.pl

Nasz profil Facebook: KLIKNIJ TUTAJ

Wpisy na blogu o podobnej tematyce: 

Wysoka lodówka do zabudowy SAMSUNG 193cm

Lodówka do zabudowy z kostkarką? Żaden problem!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.