Walentynki 2021 – 3 pomysły na praktyczny prezent do kuchni!

Niektóre rodzaje prezentów niewątpliwie mogą uchodzić za „walentynkowy standard”. Kiedy zaczynamy szukać prezentu dla ukochanej osoby w pierwszej kolejności zazwyczaj myślimy o:

Każdy z tych prezentów może być niezwykle ładny i na pewno sprawi radość naszej sympatii. Może warto jednak przełamać schematy i w tym roku postawić na maksymalnie praktyczny i przydatny prezent? Poniżej przedstawiamy Wam 3 pomysły na walentynkowy podarunek, który sprawdzi się w kuchni. 

Czajnik SMEG z regulacją temperatury

Urządzenia włoskiej firmy SMEG od lat zachwycają unikalnym designem. Linia małego AGD stylizowanego na lata 50-te okazała się prawdziwym hitem. Z całej gamy urządzeń zdecydowanie największą popularność zdobyły czajniki elektryczne. Naszym zdaniem szczególnie warto zwrócić uwagę na te modele, które mają możliwość regulacji temperatury. Dzięki tej funkcji możemy przygotować specyficzne napary „zgodnie ze sztuką” np. ustawiając, że czajnik ma zagrzać wodę do temperatury 85 stopni, a nie do pełnego wrzenia. Taką możliwość szczególnie docenią miłośnicy herbat, ponieważ wiele z nich najlepiej zaparzy się w temperaturze poniżej 90 stopni. Może w tym roku podarujesz swojej sympatii stylowy czajnik SMEG i zestaw herbat?


Infi-Grill od Electroluxa, czyli grill na każdą płytę grzewczą

To może być idealny prezent zarówno dla niej jak i dla niego. Solidny, żeliwny grill od Electroluxa nadaje się na wszystkie rodzaje płyt grzewczych – ceramiczne, indukcyjne i gazowe. Przy odrobinie fantazji można go używać nawet na ognisku! Infi-Grill zachwyci przede wszystkim osoby, które lubią popracować w kuchni. Dzięki temu, że do grillowania nie trzeba używać dużej ilości tłuszczu potrawy przygotowane w ten sposób będą dużo smaczniejsze i zdrowsze niż te smażone na patelni w tradycyjny sposób. Na Infi-Grillu można łatwo przygotować zarówno mięso jak i warzywa. Rozmiar urządzenia jest dopasowany typowo do ułożenia pól na płytach Electrolux, jednak nic nie stoi na przeszkodzie, aby używać go również na płytach grzewczych innych producentów.


Ekspres do kawy NIVONA 756

Ekspres do kawy to zbyt drogi prezent na Walentynki? Zależy na ile wyceniamy chwile spędzone ze swoją miłością przy wspólnej kawie. Jeśli są to dla nas momenty niemal bezcenne, to warto pomyśleć o prezencie takim jak ekspres do kawy NIVONA 756. Urządzenie to posiada automatyczny spieniacz, dzięki któremu łatwo przygotujemy mleczne kawy takie jak cappuccino i caffe latte. Oczywiście za pomocą takiego ekspresu miłośnicy tradycyjnej czarnej kawy również mogą przygotować swój ulubiony napój. Ciekawą funkcją ekspresu Nivona jest możliwość używania aplikacji na smartfona. Aplikacja umożliwia zdalne parzenie kawy oraz ułatwia utrzymanie ekspresu w czystości (zawiera dokładne instrukcje czyszczenia i konserwacji urządzenia).

Mamy nadzieję, że nasze pomysły na praktyczny walentynkowy prezent zainspirują kogoś z Was. Życzymy, abyście niezależnie od wybranego prezentu spędzili ten dzień w miłej atmosferze z osobą dla Was najważniejszą!

Mateusz

kuchnia-agd.pl

Nasz profil Facebook: KLIKNIJ TUTAJ

Sprawdź również inne wpisy na naszym blogu: 

Lodówka do zabudowy z kostkarką? Żaden problem!

KERNAU – co to za firma?

Pyroliza, czyszczenie parowe czy kataliza? Jak skutecznie czyścić piekarnik?

AGD do zabudowy TEKA. Co to za firma? Gdzie kupić? Opinie, promocje, serwis.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.